Partneři

Obchodní partneři

Sportobchod

Badmintonové rakety, tenisové rakety a kompletní příslušenství Yonex. Speciální akční modely Yonex můžete zakoupit on-line pouze na SportObchod.cz. Záruka solidního jednání, perfektní znalosti celého sortimentu značky Yonex.


e-mail: info@sportobchod.cz
www: http://www.sportobchod.cz/badminton

SportOáza.cz

Kamenný a internetový obchod se širokou nabídkou tenisového vybavení, badmintonového vybavení, sportovního textilu, vybavení na zimní sporty, outdoorové vybavení a mnoho dalšího.


e-mail: info@sportoaza.cz
www: https://www.sportoaza.cz/

Hector sport centre

H centrum

Naším cílem bylo vybudovat pro vás příjemné místo, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale i příjemně relaxovat a odpočinout si. Chceme se stát sportovním centrem nabízejícím vysokou kvalitu služeb, osobní přístup, špičkové sportovní vybavení a přátelskou atmosféru.


www: http://www.hcentrum.net

Partneři poskytující služby

OTEC International

Společnost O.T.E.C. CR s.r.o. byla uvedena na český trh logistických služeb v roce 1997 jako pobočka francouzského spedičního koncernu OTEC S.A. s jasným cílem poskytovat všem obchodním partnerům bez rozdílu vhodná řešení komplexních logistických služeb.


www: http://www.otec.cz

Badmintonweb

Informační portál , kde se dozvíte spoustu informací o našem i světovém badmintonu, poskytneme Vám cenné rady ohledně tréninku, poradíme Vám, kde hrát, jaké je nejlepší vybavení pro Vaší úroveň a styl hry a mnoho dalšího.


www: http://www.badmintonweb.cz

Tukas

Z ryze rodinného podniku „garážového“ typu se společnost TUkas během let rozrostla na firmu zaměstnávající více jak 250 pracovníků s obratem 1,2 miliardy Kč.


e-mail: sekretariat@tukas.cz
www: http://www.tukas.cz