Novinka

V pátek startuje MČR v badmintonu: Kdo jsou naše želízka v ohni?

Už tento pátek 2. února v 11h se v Praze - Šterboholích rozehrají zápasy prvního kola Mistrovství České republiky v badmintonu dospělých. A hráči Yonex týmu budou i letos patřit mezi žhavé favority!

Na společný 9. titul v řadě budou útočit Alžběta Bášová (raketa Duora 10 LCW) s Jakubem Bitmanem ve smíšené čtyřhře. Náš dlouhodobě nejlepší mixový pár se nijak netají tím, že jejich cílem je 10 titulů v řadě.

Alžběta Bášová bude favoritkou také ve čtyřhře žen, kde budou společně s Michaelou Fuchsovou útočit na zlatý hattrick.

Své první tituly na loňském šampionátu v Liberci získali ve dvouhře Milan Ludík a Tereza Švábíková (oba hrají s raketou Duora Z-Strike), kteří určitě budou chtít přidat do své sbírky titul i z letošního roku.

Nejotevřenější disciplínou bude pravděpodobně čtyřhra mužů, která nemá jasného favorita. Adeptů na titul je tak hned několik – nasazené jedničky Lukáš Holub s Janem Hubáčkem, nasazené dvojky Matěj Hubáček s Michalem Hubáčkem nebo bývalí mistři republiky Pavel Drančák s Jakubem Bitmanem.

Letošní MČR slibuje napínavou podívanou, zvučná jména a parádní atmosféru i organizaci. Buďte u toho a přijďte se 2.-4. února podívat na to nejlepší, co český badminton nabízí!


Novinka přidána: 29. 1. 2018