Novinka

Milovice Open 2017 – Miriam Kolodziejová první!

 Milovice Open 2017 – Miriam Kolodziejová první!
Vycházející hvězda českého tenisu dvacetiletá Miriam Kolodziejová vybojovala svůj druhý letošní titul. Ve finále Milovice Open 2017 porazila první nasazenou hráčku Manon Arcangioliovou dvakrát 6:3 a do své tenisové kariéry si připisuje celkově třetí profesionální titul.
Jaká byla pro Miriam cesta turnajem a v čem tkvěla hlavní příčina jejího úspěchu, se dočtete níže.

Miriam, velká gratulace k takovému úspěchu. Jak bys popsala svou cestu turnajem? Přiblížila bys fanouškům Yonex teamu o jaký turnaj se jednalo? Který ze zápasů hodnotíš jako nejnáročnější?
Minulý týden jsem hrála na turnaji v Milovicích s dotací 15,000 $. Byla jsem druhá nasazená a los jsem měla celkem příjemný. Nejtěžší pro mne bylo první kolo a pak samotné finále. Na začátku jsem nehrála moc dobře, ale během turnaje se to zlepšovalo.


V čem spočívala hlavní příčina Tvého úspěchu? Změnila jsi něco?

Změnilo se toho celkem dost. Dřív jsem byla hráčkou I. CLTK PRAHA, ale od října tohoto roku jsem odešla na Spoje. Mám nového trenéra a bydlím v Praze s přítelem. A také jsem změnila i rakety. Od mala jsem hrála s Babolatem, od října tohoto roku hraji s Yonex raketami (Ezone 100, 300g), se kterými jsem velmi spokojená.


Jak se Ti daří v celé sezóně?

Moji sezónu hodnotím kladně, mohlo by to být vždy lepší, ale myslím, že jsem hrála dobře a jsem spokojená. Věřím ale, že rok 2018 bude ještě lepší.


Kde se vidíš za 5 let, jak v osobním tak sportovním životě?

Nedokážu říct, co bude za 5 let, ale určitě bych chtěla být v tenisové špičce. A být hlavně zdravá. Momentálně jsem šťastná i v osobním životě, tak doufám, že to bude i za 5 let.


Děkujeme za rozhovor a držíme palce do dalších turnajů!
Yonex team

 


Novinka přidána: 8. 12. 2017