Technologie - tenis

POWER ISOMETRIC

Zvyšuje o 20% optimální úderovou plochu a současně umožňuje podání z horní části rakety s vyšší razancí při stejné kontrole.

Aero Shape

Aero shape použitý v raketách řady RQiS přináší vyšší tuhost rámu. Ve srovnání se standardním rámem, Aero shape nabízí tenčí, ale mnohem pružnější rám, který umožňuje zahrávat údery s větší razancí a topspinem.

ISOMETRIC

Isometrická hranatá hlava o 10% rozšiřuje optimální úderovou plochu než u běžných raket se zakulacenou hlavou. Isometrický hranatý tvar hlavy redukuje vnitřní prostor, který je běžný u zakulaceného rámu. Výsledkem toho je švih raketou jednodušší a raketa má skvělou ovladatelnost.

Nanoscale Elastic Ti

Elastic Ti dodává raketě v jejím krčku sílu, zvyšuje razanci úderu a jejich ovladatelnost.

Aero-box Variframe

Yonex AERO-BOX VARIFRAME kombinuje aerodynamický profil hlavy rámu, který je ořezán na bocích pro rychlejší švih v jakékoli situaci, s hranatou horní a spodní oblastí rámu a přídavným wolframovým IPS závažím pro dosažení o 15% větší váhy a čelní stability než má běžná raketa

Soft Grommet

RDS rakety charakterizují měkké průchodky v méně namáhaných místech rámu. Jejich funkcí je redukovat otřesy úderů, které nevycházejí ze středu, a dále tak rozšiřují oblast ideálního úderu.

Soft Grommet II

Raketa Yonex RDS 002 v sobě zahrnuje konstrukci Soft Grommet II - konstrukci charakteristickou spojením měkkých průchodek a navíc pevného ochranného plátu, který zvyšuje ochranu rakety proti poškození v případě úderu o zem.

Hexagon Cross Section

Firma Yonex skloubila hranatý a trojúhelníkový profil rámu v tzv. Hexagon Cross Section, čímž bylo dosaženo větší rychlosti hlavy (zrychlení úderu) a především díky této konstrukci snadnější a efektivnější spinovou hru. Při kontaktu míče se strunami získává úder automaticky horní rotaci.

Flex/Torsion Control Shaft

Přední část krčku rakety je o 14% širší než u běžných raket. Tím se zvyšuje přenos síly do úderu a současně se zlepšuje jejich stabilita při plném švihu.

Dual 3D Stabilizer

Yonex 3D uhlíkový plát zabudovaný do krčku rakety poskytuje více čelní stability než běžný uhlíkový krček a zvyšuje ovladatelnost rakety o 12%.

předchozí | další 1 2 3 4 5